KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Koupaliště Úžlebec.
Koupaliště Úžlebec se nachází v nádherné přírodě Pošumaví. V létě je tady připravený i taneční parket
Koupaliště Úžlebec. 
Autor / zdroj foto: Koupaliště Úžlebec

Koupaliště Úžlebec / Úžlebec

Koupaliště Úžlebec je rájem pro milovníky přírody a odpůrce umělých a přeplněných bazénů. Vodní plocha o výměře 0,8 hektaru vám nabízí prostor k nekonečnému vodnímu dovádění, plavání, ale třeba i lenošení na lehátkách, která se pomalu pohybují po vodní hladině.

Koupaliště se nachází v nádherné přírodě Pošumaví. Láká nejen okouzlující scenérií, ale také dostatečně velkou travnatou pláží. Do vody se můžete rozběhnout, vkročit s rozvážností nebo se sklouznout po 48 metrů dlouhém tobogánu. Pro děti je připravena dětská skluzavka do vody. Na koupališti si můžete rovněž zasportovat. Mezi plavání si chvilky zkraťte volejbalem nebo stolním tenisem. Děti určitě uvítají možnost vyjádřit svou kreativitu a fantazii na pískovišti, zatímco vy si můžete dopřát nějakou dobrotu ze stánků s občerstvením s typickou letní chutí.

Na koupališti Úžlebec si každý najde svou oblíbenou aktivitu. V létě je zde také připraven taneční parket a pravidelné taneční zábavy. Klidné prostředí a téměř domácí pohodička vás budou opakovaně lákat na toto místo plné vodní, taneční i sportovní zábavy. Užijte si léto s celou rodinou a dopřejte si uvolněnou a pohodovou dovolenou.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.